Ο ΟΦΗ είναι αλήθεια ότι έχει καθυστερήσει να ολοκληρώσει τις κινήσεις του και η ολοκλήρωση των μεταγραφών έχει γίνει θρίλερ. Οι ιθύνοντες του ηρακλειώτικου συλλόγου ήταν εξαρχής ξεκάθαροι και τόνισαν ότι δεν πρόκειται να βιαστούν.
Αν όλα πάνε καλά, σήμερα θα ανακοινωθεί η απόκτηση του Γιώργου Κουτρουμπή, ο οποίος έρχεται στο Ηράκλειο για τα ιατρικά τεστ και τις τελικές λεπτομέρειες.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr