Με τον Τιεβί Μπιφουμά να επιστρέφει και να ενσωματώνεται στην προετοιμασία του ΟΦΗ, ολοκληρώθηκε η σημερινή (7/7), διπλή, προπόνηση στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο.
Σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση, το πρωινό πρόγραμμα περιελάμβανε ασκήσεις ενδυνάμωσης και φυσικής κατάστασης, ενώ το απόγευμα οι ποδοσφαιριστές του ΟΦΗ ακολούθησαν πρόγραμμα με ασκήσεις φυσικής κατάστασης, κυκλοφορίας της μπάλας, τακτικής και αγωνιστικό παιχνίδι.
Περισσότερα στο Capitano.gr