Το πλάνο του ΟΦΗ είναι ξεκάθαρο, όσον αφορά στο συγκεκριμένο κομμάτι. Θέλει να επενδύει σε ταλαντούχους ποδοσφαιριστές και το καλοκαίρι κινήθηκε μεταγραφικά στη συγκεκριμένη κατεύθυνση σε σημαντικό ποσοστό.
Αμπντούλ Ουές, Οδυσσέας Λυμπεράκης, Απόστολος Διαμαντής, Κώστας Μπαλογιάννης, Αλέξανδρος Γκαργκαλατζίδης και Φροίξος Γρίβας πέρασαν την… πύλη του ΒΑΚ με στόχο ν’ αποτελέσουν σημαντικές μονάδες των «ασπρόμαυρων».
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr