Αυτό που συνέβη την τελευταία εβδομάδα στην πόλη, ομολογώ, ότι δεν το έχω ξαναζήσει. Από το μεσημέρι της 5ης Αυγούστου μέχρι και χθες - αργά - το βράδυ. Όσο διάστημα έμεινε στο Ηράκλειο η Εθνική ομάδα, για την προετοιμασία της ενόψει Παγκοσμίου Κυπέλλου, τα φλας τα τράβηξε σχεδόν - αποκλειστικά - ο Γιάννης Αντετοκούνμπο. Και δικαίως.
Οτιδήποτε συμβαίνει στην Εθνική το τελευταίο διάστημα έχει - τουλάχιστον - κάτι από Γιάννη.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr