Κρίσιμη είναι η Δευτέρα για τη Super League αναφορικά με την περίφημη αποχή των διαιτητών. Θυμίζουμε ότι τη συγκεκριμένη μέρα θα γίνει έκτακτο Δ.Σ. στη Λίγκα για το συγκεκριμένο θέμα και θα αποφασιστούν τα επόμενα βήματα.
Οι διαιτητές δεν πρόκειται να κάνουν πίσω (εξάλλου η απόφαση ήταν ομόφωνη) και πλέον το ενδιαφέρον επικεντρώνεται στην πλευρά της Πολιτείας, αλλά και της διοργανώτριας αρχής ώστε να ηρεμήσουν τα πνεύματα.
Περισσότερα στο capitano.gr