Στο Στάδιο Ελευθερίας πραγματοποιήθηκαν οι Χριστουγεννιάτικοι αγώνες της Ακαδημίας με την συμμετοχή πολλών αθλητών της αλλά και πολλών φίλων – συγγενών τους. Στα παιδιά μοιράστηκαν διπλώματα για την συμμετοχή τους αλλά και ένα συμβολικό δώρο.
Παράλληλα με τους αγώνες τα παιδιά παρέλαβαν τα αθλητικά τους μπλουζάκια από τον νέο βασικό χορηγό την «ΚΕΝ». Η KEN, είναι 100% θυγατρική εταιρεία παροχής ρεύματος του Ομίλου Καράτζη και αποτελεί το νέο επιχειρηματικό βήμα του.