Ο Απόστολος Χρήστου κέρδισε το πρώτο μετάλλιο της Ελλάδας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα υγρού στίβου που διεξάγεται στη Γλασκόβη, τερματίζοντας στην 3η θέση των 100μ. ύπτιο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
Ο Απόστολος Χρήστου κέρδισε το πρώτο μετάλλιο της Ελλάδας στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα υγρού στίβου που διεξάγεται στη Γλασκόβη, τερματίζοντας στην 3η θέση των 100μ. ύπτιο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr