Έπειτα από τρία χρόνια και περίπου 90 συμμετοχές με την φανέλα του Αστέρα Τρίπολης, ο Κοσμάς Τσιλιανίδης είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει την πρώην ομάδα.
Ο 25χρονος χαφ αποτελεί σημείο - αναφορας του φετινού ΟΦΗ, με τα τρια γκολ και συνολικά με τις εμφανίσεις του. Πρόσφατα, αναδείχθηκε πολυτιμότερος παίκτης της Superleague, την 3η αγωνιστικη και όπως σωστά και... γλαφυρά έγραφε στο Capitano.gr ο Δημήτρης Πιτσουλάκης είναι ότι στην... στην (Κοσμά)ρα του.