Θέλοντας και μη ο κόσμος μπαίνει στη διαδικασία σύγκρισης. Είναι στο DNA του. Για παράδειγμα, οι φίλαθλοι του ΟΦΗ βλέπουν τι γίνεται στην ΑΕΚ και συνηθισμένοι από μία νοοτροπία περασμένων δεκαετιών, αρχίζουν μία ανούσια κουβέντα για το αν αυτή η τακτική του Δημήτρη Μελισσανίδη θα χρειαζόταν τη δεδομένη χρονική στιγμή στον ΟΦΗ.
Η επίσκεψη στο προπονητικό κέντρο, η ομιλία στους ποδοσφαιριστές, το «τρίξιμο» των δοντιών και όλα όσα συνθέτουν το παραγοντικό ελληνικό ποδόσφαιρο.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr