Συνεχίζονται με αμείωτο ρυθμό οι εργασίες στο γήπεδο του ΟΦΗ, σε διάφορους τομείς, ώστε να είναι έτοιμο για το εντός έδρας παιχνίδι με τον Παναιτωλικό στις 14 Σεπτεμβρίου.
Συγκεκριμένα, έχει ολοκληρωθεί στο Γεντί Κουλέ η στεγανοποίηση και αδιαβροχοποίηση σε όλα τα σκέπαστρα. Έτσι φέτος δεν θα εμφανιστεί το φαινόμενο με σκέπαστρα που στάζουν. Επίσης έχει γίνει ένα μεγάλο μέρος του βαψίματος στις εξέδρες.
Διαβάστε περισσότερα στοcapitano.gr