Έπειτα από την τιμή των 30 ευρώ ως γενική είσοδο στο ματς με τον ΠΑΟΚ, η διοίκηση του Πλατανιά ανακοίνωσε ότι απέναντι στον Ολυμπιακό για το Κύπελλο το εισιτήριο θα έχει τιμή στα 20 ευρώ. Θυμηθείτε την ανακοίνωση της Χανιώτικης ΠΑΕ για τα φετινά διαρκείας αλλά και την πολιτική για κάθε αγώνα φέτος στα Περιβόλια.
Η ανακοίνωση:
''Η ΠΑΕ Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει ότι το Σάββατο 16.12.17 κυκλοφορούν τα εισιτήρια για την αναμέτρηση του Κυπέλλου με τον Ολυμπιακό στα Περιβόλια, που θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20.12.17 στις 5:15μ.μ.''