Είναι ένας από τους ανθρώπους - σύμβολο στο στίβο του ΟΦΗ. Ο Γιάννης Αντωνακάκης σε συνέντευξη του στο Capitano.gr, μίλησε για τις επιτυχίες του Γεράσιμου Καλογεράκη και της Αφροδίτης Μανιού, την... εκτόξευση του τμήματος στίβου του ΟΦΗ ενώ εμφανίζεται αισιόδοξος για το μέλλον
Για την επιτυχία του Γεράσιμου Καλογεράκη: ''Ο Καλογεράκης έκανε μια καλή επίδοση, μια επίδοση - παρακαταθλήκη για του χρόνου. Τέλειωσε η χρονιά με ένα καλό ρεκόρ, στόχος είναι πλέον το Παγκόσμιο που γίνεται του χρόνου, να πιάσει ο Γεράσιμος το όριο γρήγορα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr