Από το βράδυ της Δευτέρας, ο Γιάννης Ιατρούδης προστέθηκε στην μακρά λίστα των ποδοσφαιριστών που τους χτυπάει την πόρτα η ''μάστιγα'' των χιαστών. Η μαγνητική τομογραφία στην οποία υποβλήθηκε, επιβεβαίωσε τα χειρότερα και η διάγνωση για ρήξη πρόσθιου χιαστού στο αριστερό γόνατο - σε μια ανύποπτη στιγμή - ήταν από τις πλέον δυσάρεστες ειδήσεις από την αρχή της σεζόν.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr