Ο Απόλλων Λεμεσού είναι ο αντίπαλος του ΟΦΗ στον 2ο προκριματικό γύρο, μετά την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι της Δευτέρας. Ο ΟΦΗ θα παίξει στις 17 Σεπτεμβρίου με την κυπριακή ομάδα εντός έδρας.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
Ο Απόλλων Λεμεσού είναι ο αντίπαλος του ΟΦΗ στον 2ο προκριματικό γύρο, μετά την κλήρωση που έγινε το μεσημέρι της Δευτέρας. Ο ΟΦΗ θα παίξει στις 17 Σεπτεμβρίου με την κυπριακή ομάδα εντός έδρας.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr