Ο Νίκος Παπαϊωάννου με ποστάρισμά του στο instagram, έφερε στη δημοσιότητα φωτογραφίες από την πρώτη συνάντηση των ανθρώπων του ΟΦΗ με τον Μιχάλη Μπούση, τον Μάιο του 2018.
Ο δημοσιογράφος και στενός φίλος τόσο του Μπούση όσο και του Γιώργου Σαμαρά, ήταν αυτός που έφερε σε επαφή τις δύο πλευρές και στις φωτογραφίες εμφανίζονται οι Γιάννης και Γιώργος Σαμαράς και Λεωνίδας Παπαβασιλάκης, από το πρώτο ραντεβού με τον Μιχάλη Μπούση στο Σικάγο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr