To γήπεδο ήταν και σήμερα γεμάτο, η ατμόσφαιρα ακόμα πιο ζεστή από εκείνη της Παρασκεύης.
Η Εθνική απέναντι σε ιδανικές συνθήκες έπαιξε κατά διαστήματα εκπληκτικό μπάσκετ, απέναντι σε έναν ισχυρότερο αντίπαλο (από αυτόν της Παρασκευής), επικράτησε εύκολα του Ιράν με 88-58 και κατέκτησαν την 1η θέση στο τουρνουά ''Aegean'' που διεξήχθη στο Ηράκλειο.
Ο Γιάννης και σε αυτό το ματς ήταν από τους κορυφαίους της αναμέτρησης.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr