Το πρωινό πρόγραμμα του ΟΦΗ στην Τύλισο ολοκληρώθηκε με επιστροφές και αποχωρήσεις… Συγκεκριμένα, ο Φερέιρα ακολούθησε το μεγαλύτερο της προπόνησης, αλλά η συμμετοχή του κόντρα στην Λαμία παραμένει αμφίβολη και θα κριθεί στις επόμενες ημέρες.
Στην αντίπερα όχθη, βέβαια, ο Οικονόμου δεν ολοκλήρωσε το πρόγραμμα, καθώς αισθάνθηκε ενοχλήσεις στον τετρακέφαλο και θα ξεκαθαρίσει άμεσα αν προλάβει τον αγώνα της Δευτέρας (18/02). Από’ κει και πέρα, ατομικό ακολούθησαν οι Ποτουρίδης, Γιαννούλης και Βουό.