Δυστυχώς η αήττητη πορεία του ΟΦΗ έμελλε να σταματήσει στο Πανθεσσαλικό, καθώς γνώρισε την πρώτη του ήττα στο φετινό πρωτάθλημα. Μία ήττα που χρειάστηκε να γίνουν πράματα και θάματα για να κριθεί τελικά από το ξερό σουτ του Τόρες στο 75’.
Ο ΟΦΗ πλήρωσε και μάλιστα ακριβά, την αδυναμία του να παραμείνει ψύχραιμος όταν το ταμπλό έδειχνε συνεχώς το μηδέν. Όσο περνούσε η ώρα, δημιουργούσε χωρίς επιτυχία και εκνευριζόταν.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr