Από όλα είχε ο... μπαξές για τις κρητικές ομάδες στο τέλος της 7ης αγωνιστικής. Χαρά, γκρίνια, ηρεμία, πρβληματισμός, κ.α. Ο ΟΦΙ συνέχισε στις επιτυχίες με το ευρύ 4-0 επί της Παλαιόχωρας, γεγονός που κρατάει τον ενθουσιασμό στις τάξεις των φιλάθλων της ομάδας, ο Γιούχτας έχασε από τον Εθνικό σε μια όχι και τόσο μη αναμενόμενη ήττα ενώ η ισοπαλία στο Ατσαλένιο έφερε αρκετή γκρίνια στις τάξεις των οπαδών της ομάδας.
Περισσότερα στο capitano.gr