Το... παιδομάζωμα συνεχίζεται στον Εργοτέλη. Σύμφωνα με πληροφορίες του Capitano.gr, o Μπούσης αγωνίζεται ως αριστερό στόπερ και αριστερό μπακ, αγωνίζεται με την Εθνική Νέων και ανήκει στην ΑΕΚ. Ακόμα δεν είναι γνωστό αν ο παίκτης θα αποκτηθεί ως ελεύθερος ή ως δανεικός
Ο Μιχάλης Μπούσης είναι γεννημένος στις 2/1/1999 και αγωνίζεται ως αμυντικός μέσος και αριστερός μπακ.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr