Όλα στραβά κι ανάποδα πήγαν στο πρώτο ημίχρονο στον ΟΦΗ στο Περιστέρι. Το σύστημα με τρεις στόπερ πίσω που επέλεξε ο Νιόπλιας δεν λειτούργησε, με τον Ομιλο να χάνει τη συνοχή του στη μεσαία γραμμή και να είναι εντελώς ακίνδυνος μπροστά (μόνο ένα σουτ του Φελίπε, που ξεκίνησε βασικός, καταγράφηκε στο πρώτο μέρος).
SPORTS
16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022 / 20:27
Ένα κακό ημίχρονο και... ο Γκορτσίλας του στέρησαν τη νίκη
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-02/atromitos-ofi-ntoyrmisai.jpg?itok=PpIEOoEt)