Χθες, στο Δουβλίνο, πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των ομίλων για τα προκριματικά του Euro 2020. Έπειτα από την αποτυχία στο Nations League, η Εθνική Ελλάδας έμαθε το μεσημέρι της Κυριακής (02/12) τους πέντε αντιπάλους της για τον 10 όμιλο στον οποίο και συμμετέχει. Ιταλία, Βοσνία, Φινλανδία, Αρμενία και Λιχτενστάιν είναι οι ομάδες που θα βρεθούν απέναντι στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα.
Περισσότερα στο capitano.gr