Ο ΟΦΗ προχωράει τον μεταγραφικό σχεδιασμό, έχει κάνει δύο προσθήκες, πιθανόν αυτή την εβδομάδα να υπάρξει εξέλιξη και με τον αριστερό μπακ, μετά το «διαζύγιο» με τον Μπαλογιάννη, ωστόσο υπάρχουν και εκκρεμότητες που πρέπει να κλείσουν μέσα στο καλοκαίρι.
Πιο συγκεκριμένα, τρεις είναι οι περιπτώσεις με τις οποίες καλείται να ασχοληθούν οι επικεφαλής το επόμενο διάστημα ώστε να ξεκαθαρίσει η κατάσταση στο υπάρχον ρόστερ. Στίβενς, Ντουρμισάι και Καμάου. Επιστρέφουν από τους δανεισμούς και εύλογα γεννάται το ερώτημα ποια θα είναι η επόμενη μέρα.
Περισσότερα στο capitano.gr