Την... τρύπα που είχε αφήσει ο Γρηγόρης Τσινός φαίνεται ότι κλείνει ο ΟΦΗ με την πρόσληψη του Σάββατ Τσαμπούρη.
Ο πρώην ποδοσφαιριστής, κρέμασε τα παπούτσια του πριν δύο χρόνια με την φανέλα του Απόλλωνα Σμύρνης, παρέμεινε ως τιμ μάνατζερ στην ''Ελαφρά Ταξιαρχία'' για μια σεζόν και από τη νέα χρονιά θα αναλάβει τα καθήκοντα αυτά για τον οργανισμό του ΟΦΗ.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr
SPORTS
16 ΙΟΥΝΙΟΥ 2022 / 16:52
Έκπληξη με Τσαμπούρη ο ΟΦΗ
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-06/5291781.jpg?itok=1JTctaTI)