Αγωνιστικά το παιχνίδι του ΟΦΗ με την ΑΕΚ δεν μας έκανε σοφότερους. Από την κρητική ομάδα είδαμε ό,τι βλέπουμε στα τελευταία παιχνίδια, ίσως σε λίγο πιο βελτιωμένη έκδοση, ενώ το πρόβλημα στο σκοράρισμα παραμένει.
Αγωνιστικά το παιχνίδι του ΟΦΗ με την ΑΕΚ δεν μας έκανε σοφότερους. Από την κρητική ομάδα είδαμε ό,τι βλέπουμε στα τελευταία παιχνίδια, ίσως σε λίγο πιο βελτιωμένη έκδοση, ενώ το πρόβλημα στο σκοράρισμα παραμένει.