Με την τροπή που έχουν πάρει πλέον τα πράγματα, είναι το ματς… της χρονιά μέχρι το επόμενο. Και ο Όμιλος κινδυνεύει σοβαρά να παραταχθεί την Κυριακή (03/02) απέναντι στην ΑΕΛ χωρίς τον καλύτερο μεσοεπιθετικά παίκτη του.
Με την τροπή που έχουν πάρει πλέον τα πράγματα, είναι το ματς… της χρονιά μέχρι το επόμενο. Και ο Όμιλος κινδυνεύει σοβαρά να παραταχθεί την Κυριακή (03/02) απέναντι στην ΑΕΛ χωρίς τον καλύτερο μεσοεπιθετικά παίκτη του.