Σε αντίθεση με πέρυσι που έδωσε το παρόν στο ίδιο γήπεδο, στον τελικό του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ (και μάλιστα έπλεξε το εγκώμιο των διοργανωτών), εφέτος ο Γιώργος Βασιλειάδης δεν θα ταξιδέψει στο Ηράκλειο για να βρεθεί την Κυριακή στα Δύο Αοράκια.
Σε αντίθεση με πέρυσι που έδωσε το παρόν στο ίδιο γήπεδο, στον τελικό του Ολυμπιακού με την ΑΕΚ (και μάλιστα έπλεξε το εγκώμιο των διοργανωτών), εφέτος ο Γιώργος Βασιλειάδης δεν θα ταξιδέψει στο Ηράκλειο για να βρεθεί την Κυριακή στα Δύο Αοράκια.