Tα γράψαμε και εχθές, για τον ΟΦΗ οι τελικοί άρχισαν νωρίς. Δυστυχώς ή ευτυχώς το παιχνίδι στα Μελίσσια την Κυριακή (5μ.μ) αποκτά χαρακτήρα ''τελικού'' όμως με την κρητική ομάδα να ευελπιστεί σε ευχάριστα νέα μόνο εντός παρκέ αλλά και εκτός.
Κι αυτό γιατί, στον Όμιλο, περιμένουν να μάθουν την τιμωρία έπειτα από της ασχήμιες που συνέβησαν μετά το τέλος του αγώνα με το Μαρούσι.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr