Του Δημήτρη Πιτσουλάκη
Η πάρα πολύ καλή παρουσία του ΟΦΗ στο πρωτάθλημα φυσικά και δεν οφείλεται στον παράγοντα τύχη. Υπάρχει εξήγηση και αυτή είναι η σκληρή δουλειά που έχει αρχίσει από τον περασμένο Ιούλιο.
Άπαντες έχουν προσπαθήσει αρκετά και η εικόνα των «ασπρόμαυρων» αποτελεί «προϊόν» συνολικής δουλειάς και συνεργασίας. Υπάρχουν, ωστόσο, κάποιοι παίκτες, οι οποίοι έχουν κάνει περισσότερο αισθητή την παρουσία τους.
Διαβάστε περισσότερο στο capitano.gr