Είναι πλέον γεγονός. Ο Όμιλος στην παρούσα φάση έχει διακόψει τη μεταγραφική του αναζήτηση. Όχι επειδή έχει προκύψει κάποιο πρόβλημα, αλλά γιατί έχει βρει τους παίκτες για τους οποίους ενδιαφέρεται.
Και όχι μόνο τους έχει εντοπίσει, αλλά έχει προχωρήσει τις σχετικές διαδικασίες. Έχει, δηλαδή, προσεγγίσει τους ποδοσφαιριστές που τον ενδιαφέρουν, όπως, επίσης, έχει μιλήσει με τις ομάδες που ανήκουν.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr