Προχωρώντας μέσα στη σεζόν και έχοντας ήδη περάσει την 6η, από τις 26 αγωνιστικές της κανονικής περιόδου, ήρθε η στιγμή να κάνουμε όχι απλά τον πρώτο απολογισμό, αλλά να έχουμε μια πρώτη καθαρή γνώμη για το που θα καταλήξει ο καθένας το Μάρτιο, όταν για πρώτη φορά στα μέρη μας θα ζήσουμε το «σχίσμα» που θα φέρει η έναρξη των play off και play out. Σε αντίθεση με αρκετούς που πιστεύουν ότι είναι ακόμη νωρίς, εγώ θα διαφωνήσω και θα τονίσω ότι αν βρισκόμασταν σε κανονικό παιχνίδι θα είχαμε περάσει το πρώτο αναγνωριστικό εικοσάλεπτο όπως έχουμε συνηθίσει να λέμε.
Περισσότερα στο capitano.gr