Λίγα 24ωρα έμειναν για το τελευταίο εκτός έδρας παιχνίδι του ΟΦΗ. Η κρητική ομάδα αντιμετωπίζει τον ουραγό Παναιτωλικό στο Αγρίνιο (κεκλεισμένων των θυρών), σε ένα παιχνίδι πρέπει να προσεχθεί ιδιαίτερα από τους παίκτες του Γιώργου Σίμου, για παραπάνω από έναν λόγους.
Ο πρώτος και... καλύτερος είναι το γεγονός ότι η ομάδα του Αγρινίου αντιμετωπίζει όλα τα παιχνίδια σαν ''τελικούς''.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr