Ο Όμιλος έδειξε υπομονή και επιμονή με το θέμα του Γιώργου Γιακουμάκη και φαίνεται ότι τελικά επιβραβεύεται.
Τις τελευταίες ώρες, έτσι, υπήρξαν θετικές εξελίξεις και από ώρα σε ώρα αναμένεται να επισημοποιηθεί η επιστροφή του 25χρονου παίκτη στους «ασπρόμαυρους».
Συγκεκριμένα, όταν αποκτήθηκε δανεικός την περασμένη σεζόν είχε μπει ένα όρος που ανέφερε ότι ο ΟΦΗ είχε για φέτος οψιόν αγοράς, αλλά σε περίπτωση που υπήρχε πρόταση από ομάδα του εξωτερικού, θα είχε προτεραιότητα για την απόκτηση του.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr