Παίκτης του ΟΦΗ, όπως αναμενόταν, είναι και επίσημα ο Κώστας Γιαννούλης, ο οποίος βρέθηκε στο Ηράκλειο, πέρασε από τα ιατρικά τεστ και στη συνέχεια υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο, με την κρητική ΠΑΕ να ανακοινώνει τη μεταγραφή.
Παίκτης του ΟΦΗ, όπως αναμενόταν, είναι και επίσημα ο Κώστας Γιαννούλης, ο οποίος βρέθηκε στο Ηράκλειο, πέρασε από τα ιατρικά τεστ και στη συνέχεια υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο, με την κρητική ΠΑΕ να ανακοινώνει τη μεταγραφή.