Ο Οσκαρ Γουάλι ταξίδεψε στο Ηράκλειο, μετά τη συμφωνία του Ομίλου με την Άαρχους και αφού πρώτα πέρασε τα απαραίτητα ιατρικά τεστ, στη συνέχεια υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο με την κρητική ομάδα και ανακοινώθηκε με κάθε επισημότητα.
Ο Οσκαρ Γουάλι ταξίδεψε στο Ηράκλειο, μετά τη συμφωνία του Ομίλου με την Άαρχους και αφού πρώτα πέρασε τα απαραίτητα ιατρικά τεστ, στη συνέχεια υπέγραψε το νέο του συμβόλαιο με την κρητική ομάδα και ανακοινώθηκε με κάθε επισημότητα.