Στην γιορτή των ακαδημιών του Εργοτέλη, ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη Εργοτέλη Γιώργος Βρέντζος στην ομιλία του προς τους γονείς των παιδιών τόνισε ότι μεταξύ άλλων ότι ο προπονητής του Εργοτέλη την επόμενη σεζόν θα είναι ο Γιάννης Χατζηνικολάου.
Στην γιορτή των ακαδημιών του Εργοτέλη, ο πρόεδρος του Ερασιτέχνη Εργοτέλη Γιώργος Βρέντζος στην ομιλία του προς τους γονείς των παιδιών τόνισε ότι μεταξύ άλλων ότι ο προπονητής του Εργοτέλη την επόμενη σεζόν θα είναι ο Γιάννης Χατζηνικολάου.