Με ένα ματς άνοιξε η αυλαία της 22ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣΗ, με το σύνολο του Δημήτρη Βολονάκη πήρε τους τρεις βαθμούς και βελτίωσε τη συγκομιδή του. Στην Α2 ΕΠΣΗ το Λίντο νίκησε 2-3 τον Κεραυνό και οι Γούβες 0-4 τον Ηρακλή Ν.
Με ένα ματς άνοιξε η αυλαία της 22ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣΗ, με το σύνολο του Δημήτρη Βολονάκη πήρε τους τρεις βαθμούς και βελτίωσε τη συγκομιδή του. Στην Α2 ΕΠΣΗ το Λίντο νίκησε 2-3 τον Κεραυνό και οι Γούβες 0-4 τον Ηρακλή Ν.