Ο ΟΦΗ, σαν οργανισμός, είναι επικεντρωμένος στο προσεχές παιχνίδι με τον Αστέρα στην Τρίπολη, ωστόσο είναι... κοινό μυστικό πως υπάρχει και το μεταγραφικό κομμάτι.
Η επιστροφή του Γιάννη Σαμαρά από το εξωτερικό μετά από αρκετές μέρες ταξιδιών σε διάφορες χώρες -μεταξύ αυτών και η Γερμανία όπου, θυμίζουμε, έγινε το ραντεβού με την Ντόρτμουντ- σημαίνει πως η κρητική ομάδα μπαίνει στην τελική ευθεία αναφορικά με τα μεταγραφικά.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr