Ο ΟΦΗ επικράτησε με 2-1 ευκολότερα από ότι δείχνει το τελικό σκορ, της Καλλιθέας. Στο 21' ο Νίκος Κουσκουνάς με όμορφο τρόπο σημείωσε το πρώτο γκολ του ΟΦΗ αλλά και το πρώτο προσωπικό του στην σεζόν. Μάλιστα, ο πρώην φορ των Τρικάλων το πανηγύρισε μαζί με αρκετούς συμπαίκτες του, με υψωμένη την φανέλα του Άγγελου Οικονόμου προς τα επίσημα του Γεντί Κουλέ! Θυμίζουμε ότι ο νεαρός μέσος οποίος τραυματίστηκε σοβαρά, υπέστη ρήξη πρόσθιου χιαστού στο αριστερό γόνατο και θα απουσιάσει για αρκετό διάστημα από τις υποχρεώσεις του συλλόγου!