Το Χριστουγεννιάτικο παζάρι του Παιδικού Χωριού SOS Κρήτης ξεκίνησε με πολλά χριστουγεννιάτικα δώρα για μικρούς και μεγάλους.
Βρίσκεται στην Πλατεία Δασκαλογιάννη, στο σπιτάκι του Παιδικού Χωριού SOS Κρήτης, καθημερινά από τις 11 το πρωί μέχρι τις 7 το απόγευμα, μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου.
Στο παζάρι θα βρείτε σε πολύ προσιτές τιμές χριστουγεννιάτικα δώρα, στολίδια, χειροποίητα κοσμήματα, γούρια κλπ.
''Ελάτε να σας γνωρίσουμε, να μας γνωρίσετε, να ενισχύσετε το έργο των Παιδικών Χωριών SOS με τις αγορές σας και να μάθετε για τις δράσεις μας στο νησί της Κρήτης!''