Στην αίθουσα εκδηλώσεων του Δήμου Κισσάμου μεταφέρεται λόγω βροχής η έναρξη των αποκριάτικων εκδηλώσεων του Δήμου Κισσάμου απόψε με τη συναυλία του Μάνο Μαλαξιανάκη στις 9:30.
Η προγραμματισμένη βραδινή παρέλαση μασκαράδων θα γίνει κανονικά αν ο καιρός το επιτρέψει, συγκεκριμένα θα ξεκινήσει από το Δημαρχείο ώρα 8:00 μμ θα διασχίσει την Ηρώων πολυτεχνείου, την οδό Σκαλίδη και θα καταλήξει πάλι στο Δημαρχείο.
Βάλτε κέφι φαντασία μεράκι και ελάτε να ζήσουμε όλοι μαζί αυτή τη μεγάλη γιορτή.
Είσοδος ελεύθερη.