Η συναυλία Λαϊκής – Ρεμπέτικης μουσικής θα λάβει μέρος στις εκδηλώσεις «Ηράκλειο – Καλοκαίρι 2017» του Δήμου Ηρακλείου αύριο Τετάρτη 2 Αυγούστου στο Κηποθέατρο «Μ. Χατζιδάκις» στις 21:30 με ελεύθερη είσοδο.
Ο Γιάννης Παξιμαδάκης θα συμπράξει με φίλους και συνεργάτες του για να μας παίξουν και να τραγουδήσουν καινούργια και παλιά αγαπημένα τραγούδια.
Μαζί του οι:
Μαρία Φασουλάκη
Νίκος Σταματάκης
Κωστής Μακάκης