Με επιτυχία για μία ακόμα φορά, διοργανώθηκε χτες από την Ένωσή Αστυνομικών Υπαλλήλων Ηρακλείου ο ετήσιος παιδικός Χριστουγεννιάτικος χορός για όλους του υπηρετούντες στην Διεύθυνση Αστυνομίας Ηρακλείου και τα παιδιά τους. Μικροί και μεγάλοι διασκέδασαν και αντάλλαξαν γιορτινές ευχές.
Στη σχετική ανακοίνωση αναφέρεται :
Η Ένωσή μας, εύχεται σε όλους Χρόνια Πολλά με την ευχή ο νέος χρόνος να φέρει όλα όσα ο προηγούμενος μας στέρησε.
Mε εκτίμηση,
Για το Δ.Σ. της Ένωσης Αστυνομικών Yπαλλήλων N. Ηρακλείου.