Σε συνάντηση γνωριμίας και ανοιχτή συζήτηση όλους τους ενδιαφερόμενους καλλιτέχνες, τα καλλιτεχνικά σχήματα, καθώς και όσους πολίτες επιθυμούν να καταθέσουν τις απόψεις τους για έναν ανοιχτό, δραστήριο και εξωστρεφή πολιτιστικό οργανισμό, καλεί ο Καλλιτεχνικός Διευθυντής του Πολιτιστικού και Συνεδριακού Κέντρου Ηρακλείου, Μύρων Μιχαηλίδης.
Η συζήτηση θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή 22 Μαρτίου 2019 στις 18.00 το απόγευμα, στο Πειραματικό Θέατρο του Πολιτιστικού.