Η Αδελφότητα Κρητών Πειραιά ''Η ΟΜΟΝΟΙΑ'' διοργανώνει εκδήλωση για την κοπή της αγιοβασιλόπιτας του σωματείου, την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 7 το απόγευμα, στο Μέγαρο της αδελφότητας (Ελ. Βενιζέλου 82) στον Πειραιά.
Η Αδελφότητα Κρητών Πειραιά ''Η ΟΜΟΝΟΙΑ'' διοργανώνει εκδήλωση για την κοπή της αγιοβασιλόπιτας του σωματείου, την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 7 το απόγευμα, στο Μέγαρο της αδελφότητας (Ελ. Βενιζέλου 82) στον Πειραιά.