''Τι λέτε θα βοηθήσουμε και φέτος τον νέο Φεγγαροσκεπαστή να φτάσει στο φεγγάρι;''
Ο Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Χανίων, πιστός στο Χριστουγεννιάτικο ραντεβού του με τους μικρούς θεατές της πόλης μας, παρουσιάζει το γνωστό παραμύθι του Ερίκ Πιμπαρέ "Ο Φεγγαροσκεπαστής", στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων.
Πρόγραμμα παραστάσεων:
Παρασκευή 20/12/2019 στις 19:00
Σάββατο 21/12/2019 στις 19:00
Κυριακή 22/12/2019 στις 11:00 και στις 19:00
Η είσοδος είναι ελεύθερη, με προαιρετικό κοινωνικό εισιτήριο (τρόφιμα ή φάρμακα) για το Κοινωνικό παντοπωλείο της Περιφερειακής Ενότητας Χανίων και το Κοινωνικό Φαρμακείο Χανίων.
Παραγωγή: Σύλλογος Φίλων Θεάτρου Χανίων
Διοργάνωση: Περιφέρεια Κρήτης - Περιφερειακή Ενότητα Χανίων
Συνδιοργάνωση: Πνευματικό Κέντρο Χανίων