Ο γνωστός τραγουδοποιός Φοίβος Δεληβοριάς θα εμφανιστεί σήμερα στις 9 το βράδυ στο Κινηματοθέατρο REX στον Άγιο Νικόλαο, όπου θα παρουσιάσει ένα πολύ προσωπικό σκηνικό άλμπουμ, απ' όπου περνούν πρόσωπα και μέρη που αιχμαλωτίστηκαν από τον ωτακουστή και οφθαλμολάγνο τραγουδοποιό από το '89 ως εδώ.
Μαζί με το Φοίβο η εξαιρετική ερμηνεύτρια Χριστίνα Μαξούρη, η οποία αφήνει για λίγο τα «δανεικά παπούτσια» της στην είσοδο και ανακατεύει τη σκηνή-μωσαϊκό, όπως μόνο εκείνη ξέρει.