Ο Πολιτιστικός Αθλητικός Οργανισμός Δήμου Αγίου Νικολάου, διοργανώνει προβολές της Αμερικάνικης-Μεξικάνικης ταινίας ''Bad Boys for Life'' από τις 16 - 22 Ιανουαρίου, στο Κινηματοθέατρο REX, σε σκηνοθεσία Αντίλ Ελ Αρμπί και Μπιλάλ Φαλάχ και τους ηθοποιούς Γουίλ Σμιθ, Μάρτιν Λόρενς, Τζο Παντολιάνο, Βανέσα Χάτζενς, Αλεξάντερ Λούντβιγκ.
Υπόθεση:
Ο Μάρκους Μπέρνετ είναι τώρα πια επιθεωρητής της αστυνομίας και ο Μάικ Λάουερι μεσήλικας σε κρίση. Ενώνουν τις δυνάμεις τους ξανά όταν ένας Αλβανός μισθοφόρος, ο αδελφός του οποίου σκοτώθηκε, τους υπόσχεται ένα μεγάλο μπόνους.
Προβολές:
- Πέμπτη 16 Ιανουαρίου 21:30
- Παρασκευή 17 Ιανουαρίου 21:30
- Σάββατο 18 Ιανουαρίου 21:30
- Κυριακή 19 Ιανουαρίου 21:30
- Δευτέρα 20 Ιανουαρίου 22:30
- Τρίτη 21 Ιανουαρίου 19:00
- Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 21:30
Είσοδος: 5€