Η προγραμματισμένη για απόψε συναυλία του Γιώργου Σαλτάρη: "Zbigniew Preisner - Μάνος Χατζιδάκις: κινηματογραφική και ορχηστρική μουσική με ένα πιάνο" ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΑΙ στο Ωδείο Ρεθύμνου (Αίθουσα "Παντελής Πρεβελάκης"), την ίδια ώρα, λόγω άστατων καιρικών συνθηκών.
Διοργάνωση: Σύλλογος Κατοίκων Παλιάς Πόλης Ρεθύμνου, Δήμος Ρεθύμνης - Με την υποστήριξη της Περιφέρειας Κρήτης, Περιφερειακής Ενότητας Ρεθύμνου.
ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ
23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2022 / 13:56
Μεταφέρεται η συναυλία του Γιώργου Σαλτάρη
![](/sites/default/files/styles/article_image_769x432/public/2022-09/site_template_reth_days_2022_11.jpg?itok=H1paVoOv)