Μαθήματα κεραμικής για όλες τις ηλικίες : πιτσιρίκια, εφήβους και ... αιώνιους εφήβους θα πραγματοποιηθούν στο Ηράκλειο ! Οι εγγραφές ξεκίνησαν και θα συνεχιστούν μέχρι τις αρχές Οκτώβρη!
Μαθαίνουμε τις βασικές τεχνικές κατασκευής και διακόσμισης κεραμικών, δημιουργούμε, αλληλεπιδρούμε, συγκεντρωνόμαστε, χαλαρώνουμε και ολοκληρώνοντας παίρνουμε μαζί μας την μικρή ή μεγάλη μας προίκα!
Για πληροφορίες:6947761709